«روایت گذشته»،در موزه عکسخانه شهر

 

 

نمایشگاه منتخب عکس‌های گنجینه موزه عکسخانه شهر با عنوان «روایت گذشته»، هم‌زمان با فرا رسیدن نوروز در این موزه دایر می‌شود. این نمایشگاه شامل 24 قطعه عکس قدیمی، از عکاسان دوران قاجار و پهلوی است. اسامی عکاسان از این قرار است؛ ناصرالدین شاه، عبدالله میرزا قاجار، ابراهیم‌خان صنیع‌السلطنه، آنتوان سوریوگین، روسی خان، میرزا حسن منشی، محمدرحیم عکاس‌باشی، محمدرحیم عکاسباشی، دوست محمدخان معیرالممالک، خاچاطوریانش، و ماشاالله خان.

نمایشگاه «روایت گذشته» از 25 اسفند 1395 تا 31 فروردین 1396 در موزه عکسخانه شهر برپاست و علاقه‌مندان برای بازدید از آن می‌توانند به نشانی میدان هفتم تیر، میدان بهار شیراز، بوستان بهار شیراز مراجعه کنند. ورود برای تمام علاقه‌مندان آزاد و رایگان است. قابل ذکر است موزه عکسخانه شهر در ایام نوروز از تاریخ 3 فروردین تا 13فروردین از ساعت 14 الی 19 باز است و پس از ایام تعطیلات نیز شنبه تا چهارشنبه 9 تا 13 و 14 تا 18 و پنج شنبه ها 9 تا 13 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌ی تلفن 88848993  تماس بگیرید یا به نشانی اینترنتی موزه www.iranphotomuseum.com مراجعه کنید.

منبع: سایت موزه عکسخانه شهر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *