نمایشگاه عکاسی «سفر و طبیعت» در فرهنگسرای سرو

 

گروه هنرمندان و نقاشان قلمرو مانی بعد از ۲۷ ماه فعالیت، بیست و هشتمین نمایشگاه خود را در رشته عکاسی از ۱۱ شهریور در گالری فرهنگسرای سرو برپا می کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه شش، گروه هنرمندان و نقاشان قلمرو مانی بعد از ۲۷ ماه فعالیت، بیست و هشتمین نمایشگاه خود را در رشته عکاسی با عنوان «سفر و طبیعت» از ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۱ شهریور در گالری فرهنگسرای سرو برپا می کند.

این نمایشگاه با هدف استفاده بهینه از شبکه اینترنتی و شبکه های اجتماعی در ارتباط مثبت و کارآمد بین هنرمندان و دسترسی سریع تر به نتیجه قابل رویت (ارائه آثار به جهت فروش و کسب سوابق هنری) است.

این نمایشگاه با حضور هنرمندان و پیشکسوتان عرصه فرهنگی و هنری همراه بوده، که ۴۲ اثر از ۳۲ هنرمند در معرض دید عموم قرار می گیرد.

هنرمندان و نقاشان قلمرو مانی جمع بزرگی از خانواده هنرهای تجسمی و سنتی مرکب از استادان، دانشجویان و هنرجویان در رشته ها و گرایش های مختلف نقاشی است. مهران لطفعلی نقاش و نگارگری که بیش از ۳۳ سال در زمینه آموزش هنر نقاشی در مراکز دانشگاهی و فرهنگی هنری فعالیت کرده است، سرپرستی این گروه را برعهده دارد.

نمایشگاه «سفر و طبیعت» بعدازظهر ۱۱ شهریور، ساعت ۱۶ در گالری فرهنگسرای سرو افتتاح می شود و تا ۱۶ شهریور، از ساعت ۱۰ تا ۱۹ ادامه دارد.

علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه می توانند به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، فرهنگسرای سرو مراجعه کنند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *