دومین جشنواره فیلم و عکس «راه آهن» فراخوان داد.

 

جشنواره عکس

همزمان با نودمین سالگرد تأسیس راه آهن، دومین دوره جشنواره فیلم و عکس «راه آهن» با یاد هنرمند فقید، مرتضی احمدی فراخوان خود را در بخش های فیلم، فیلم کوتاه، فیلم‌های 90 ثانیه‌ای، عکس و بخش ویژه (همکاران) منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، هنرمندان برای شرکت در دومین دوره جشنواره فیلم و عکس راه آهن تا 30 آذرماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایتrailway90.rai.ir اقدام به ثبت نام کنند.

همزمان با نودمین سالگرد تأسیس راه آهن؛ دومین دوره این جشنواره با یاد هنرمند فقید مرتضی احمدی فراخوان خود را در بخش های فیلم (مستند- داستانی)، فیلم کوتاه (مستند، داستانی، پویانمایی)، فیلم‌های 90 ثانیه‌ای (ویژه 90 سالگی راه آهن)، عکس (حرفه‌ای و موبایلی) و بخش ویژه (همکاران) منتشر کرد.

فراخوان این جشنواره با موضوعات راه‌آهن و تاریخ، راه آهن، سفر و گردشگری، راه آهن، ایمنی و آسایش، راه‌آهن و محیط زیست، راه آهن و توسعه پایدار، راه آهن و خانواده، راه آهن، بازرگانی و تجارت، راه آهن و دفاع مقدس منتشر شده است و هنرمندان تا 30 آذرماه فرصت دارند، برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت railway90.rai.ir مراجعه کنند.

 

جوایز این جشنواره نیز در دو بخش عکس و فیلم بدین شرح است:

بخش عکس (حرفه‌ای):

جایزه اول: تندیس جشنواره به همراه لوح یادبود و اهدای مبلغ 40 میلیون ریال

جایزه دوم :تندیس جشنواره به همراه لوح یادبود و اهدای مبلغ 30 میلیون ریال

جایزه سوم : تندیس جشنواره به همراه لوح یادبود و اهدای مبلغ 20 میلیون ریال

بخش عکس ( موبایلی):

جایزه اول: تندیس جشنواره به همراه لوح یادبود و اهدای مبلغ 15 میلیون ریال

جایزه دوم :تندیس جشنواره به همراه لوح یادبود و اهدای مبلغ 10 میلیون ریال

جایزه سوم : تندیس جشنواره به همراه لوح یادبود و اهدای مبلغ 5 میلیون ریال

همچنین جایزه تقدیری هیأت داوران در این بخش به دو نفر اهدای تندیس جشنواره و لوح تقدیر ومبلغ 5 میلیون ریال است.

بخش فیلم:

در بخش‌های داستانی، مستند و پویانمایی به ترتیب جوایز این جشنواره برای نفر اول: تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ 50 میلیون ریال، نفر دوم: تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ 30 میلیون ریال و نفر سوم: تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ 15 میلیون ریال اهدا می‌شود.

بخش فیلم‌های 90 ثانیه‌ای (ویژه 90 سالگی راه آهن):

به ترتیب به نفر اول مبلغ 30 میلیون ریال به همراه تندیس جشنواره و لوح تقدیر، نفر دوم مبلغ 20 میلیون ریال به همراه تندیس جشنواره و لوح تقدیر و نفر سوم مبلغ 10 میلیون ریال به همراه تندیس جشنواره و لوح تقدیر اهدا می‌شود.

اختتامیه و معرفی نفرات برتر این جشنواره دی ماه 96 در تهران برگزار می‌شود و هنرمندان می‌توانند برای ارتباط با دبیرخانه جشنواره علاوه بر سایت railway90.rai.ir با شماره 55128232-021 و یا پست الکترونیکی railway90@rai.ir با دبیرخانه جشنواره در ارتباط باشند.

خبرگزاری ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *